Ana içeriğe atla

Çin'deki akıllı telefon alıcılarının neredeyse% 80'i Huawei'yi tercih ediyor

 Bugün Çinli düşünce kuruluşu, Çin'deki akıllı telefon kullanıcılarının çoğunluğunun Huawei'yi tercih ettiğini gösteren “Akıllı Telefon Tüketim Trendleri, Kullanıcı Bağlılığı ve Kaybetme Raporu” nu yayınladı.

Kaynak, akıllı telefon alıcılarının yeni modellere ortalama 485 dolar harcadığını söylüyor. Satın alma gücü açısından, kullanıcıların neredeyse% 50'si akıllı telefonlarını orta sınıf modellerle değiştiriyor,% 37,4'ü amiral gemisi cihazları satın alıyor,% 13,3'ü ise ucuz akıllı telefonları tercih ediyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının% 32,7'si iki yıl içinde ve% 72,7'si üç yıl içinde yeni bir model satın alıyor. Ankete katılanların% 90'ından fazlası son dört yılda en az bir akıllı telefonun yerini aldı.

Huawei, tüm akıllı telefon markaları arasında en yüksek sadakat seviyesine sahiptir. Huawei akıllı telefon sahiplerinin% 73,3'ü aynı üreticiden yeni ürünleri tercih ediyor. Kullanıcı sadakati geçen yıl% 10 arttı.

Genel olarak, ankete katılan tüm kullanıcıların% 77,3'ü bir sonraki akıllı telefonu alırken Huawei'yi tercih ediyor, ikinci ve üçüncü sıralar sırasıyla Apple ve Xiaomi tarafından işgal ediliyor. İlk beşi tamamlayanlar Oppo ve Vivo.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

PlayStation Konsollarının Geçmişten Günümüze Gelişimi

Zaman içinde sabit kalan nedir? PlayStation'ın tüm kategorilerinde görülebilen öğeler var.  Bu denetleyicilerin sağında operatör tuşları ve bunların geometrik etiketleri bulunur: yeşil üçgen, kırmızı daire, mavi çarpı ve pembe kare. İşlev tuşları her zaman bu kategorilerin sağında olmuştur.  Sol tarafta her zaman gezinme tuşlarını gördük.  Ayrıca kolun ön tarafında 4 anahtar görebilirsiniz.  İşlev ve gezinme tuşları arasındaki boşlukta her zaman Başlat ve Seç tuşları vardı. Tabi tutamağın her iki yanında da en az değişim görülen durumlardan biri olarak söylenebilecek iki kulp görmekteyiz ve bir bakıma bu kulplarla polyester istasyonlarını biliyoruz.  Bu düğmeler, bu denetleyicilerle çalışmayı daha kolay ve daha rahat hale getirmek için tasarlanmıştır. Orijinal PlayStation Konsolu Tedarik yılı: 1994 PlayStation kategorisinin tarihine ilk örnekle başlıyoruz.  Bu tasarımın ilk örneği PlayStation Controller olarak bilinir.  Bu kolların rengi, konsolun rengi gibi griydi, bu da iki cihaz

Windows 10 Çöp Kutusunu Boşaltmama Sorunu Nasıl Çözülür?

  Windows Geri Dönüşüm Kutunuzu boşaltarak ihtiyacınız olmayan dosyaları sonsuza kadar silebilirsiniz.  Bu, sabit sürücünüzde daha fazla depolama alanı boşaltacak ve gizliliğinizi daha iyi koruyacaktır.  Ancak, Windows Geri Dönüşüm Kutunuzdaki dosyaların silinmediğini de görebilirsiniz.  Bu nedenle bu yazımızda Windows 10 çöp kutusunu temizlememe sorununu çözmenin yollarını tartışacağız. Windows Çöp Kutunuzu boşaltamazsanız, yalnızca daha az belleğiniz olmayacak, aynı zamanda gizli dosyalar nedeniyle gizliliğiniz de tehlikeye girebilir.  Windows Geri Dönüşüm Kutunuzun boşaltılamaması çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir, bu durumda bu sorunu çözmenin yollarını tartışacağız. Çöp kutusundaki dosyaların silinmesini ne engeller? Her şeyden önce, bunun nedeni yönetici erişiminizin olmaması veya bazı üçüncü taraf uygulamaların bunu yapmanızı engellemesi olabilir.  OneDrive, bu soruna neden olabilecek yazılımlardan biridir.  Bazı durumlarda, bu sorun Windows Geri Dönüşüm Kutunuzun başarısız ol

En iyi fanlı ısıtıcı

  Kış aylarında bir elektrikli ısıtıcıya ihtiyacınız varsa öncelikle bilmeniz geren hangi tip elektrikli ısıtıcıya ihtiyacınız olduğudur. Fanlı ısıtıcılar ortam ısıtması için en uyun elektrikli soba seçeneklerinden biridir. Özellikle oda ve küçük bir bölüm ısıtması elektrikli soba ile ısıtmayı düşünüyorsanız fanlı ısıtıcı almak en mantıklı olanıdır. Ama ihtiyacınız çok büyük bir alanda sadece sizi veya cisim ısıtması yapmak istiyorsanız fanlı ısıtıcı doğru bir seçim değildir. Bunun yerine infrared ısıtıcıları tercih etmelisiniz. Fanlı ısıtıcı tercih ederken neye dikkat edilmeli. Toplam ısıtma gücü Kademe ayarı Emniyet termostatı  Servis desteği Isı ayarı Toplam ısıtma gücü Fanlı ısıtıcıların ısıtma gücü kullanacağınız ortam ile uygun olmalıdır. Alan büyükse daha yüksek watt'lı bir sobayı tercih etmelisiniz.  Kademe Ayarı Kademe ayarı veya başka bir deyimle sıcaklık ayarı önemli bir özelliktir çünkü odanın küçüklüğüne ve büyüklüğüne bağlı olarak ısıtıcınızı istediğiniz güçte çalıştı